9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Україна і Білорусь планують спільно виробляти трактори і комбайни

Країни також будуть і надалі розвивати залізничні перевезення в складі комбінованого поїзда «Вікінг» і контейнерного поїзда «ZUBR»

Україна і Білорусь будуть посилювати виробничу кооперацію, зокрема в сфері машинобудування і сільгоспмашинобудування. Повідомляє Національний промисловий портал.

Про це повідомили в Мінрегіонбуді за підсумками засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва.

Зокрема, досягнута домовленість продовжити роботу по організації спільних складальних виробництв тракторів «Білорус» і зернозбиральних комбайнів «Гомсельмаш» на території Білорусі і України, випуску грузомоторних транспортних засобів і взаємних постачаннm вантажних вагонів, запчастин до них та іншої продукції важкого машинобудування.

Країни будуть і надалі розвивати залізничні перевезення в складі комбінованого поїзда «Вікінг» і контейнерного поїзда «ZUBR».

Також сторони домовилися про підготовку та реалізацію нових великомасштабних проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають