9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Українські туристичні автобуси виходять на ринки Євросоюзу

Компанія Еталон підписала дилерську угоду про постачання туристичних автобусів Еталон А084 до Польщі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine Now.

Після проходження європейської сертифікації автобуса А084 «Тюльпан» їх будуть продавати в Польщі та інших країнах Європи.

Про це розповів президент корпорації «Еталон» Володимир Бутко.

За словами Бутко, дилерську угоду про постачання автобусів А084 «Тюльпан» в Польщу вже підписано. Автобуси також планують поставляти в інші країни східної Європи – Болгарію, Словаччину, Румунію, Литву, Латвію і Естонію. Що до Польщі, то туди планують поставити не менше 50 автобусів протягом року після завершення сертифікації.

«Ми розробили міжміський автобус, що відповідає стандарту Євро-6. Ми вже рік його сертифікуємо в Іспанії. Ми пройшли практично всі випробування, та приблизно у квітні ми повинні отримати сертифікат на автобус, — розповів Володимир Бутко.

Автобус А084 «Тюльпан» – нова розробка Чернігівського автозаводу. Автобус може використовуватися для туристичних поїздок і регулярних міжміських рейсів. Кузов — власна розробка філії «НДІ автомобілебудування» ТОВ «Чернігівський автозавод». Шасі – DAF LF. Автобус оснащений 4,5 літровим турбодизельним двигуном PACCAR PX-5 потужністю 213 к. с. і механічною 6-ступінчастою коробкою передач ZF. Довжина автобуса – 10 метрів, в салоні – 37 посадкових місць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають