9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

У Запоріжжі виготовляють ходову частину крану “Голіаф” для французької верфі (фото)

ПрАТ “Запоріжкран” показав, як йдуть роботи з будівництва ходової частини для козлового крана “Голіаф”, який буде працювати на корабельні Chantiers de l’Atlantique в Сен-Назер (Франція).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Висота крана складе 98 м, ширина прольоту – 130 м, вантажопідйомність – 1050 тонн.

Відзначається, що крани класу “Голіаф” – найбільші у світі козлові крани. Вони характеризуються підвищеною вантажопідйомністю, а також широким прольотом і високою точністю позиціонування шляхом використання сучасних систем управління електроприводами на базі перетворювачів частоти.

“Конструкційні особливості цих кранів дозволяють їм виконувати вантажопідйомні операції в сухих доках, виконувати підйом, переміщення і стикування важких складальних секцій, а також транспортування вантажів великого розміру на суднобудівних верфях або елінгах”, – йдеться в повідомленні на запорізьке підприємство.

Нагадаємо, що ПрАТ “Запоріжкран” у квітні минулого року почав роботу над замовленням з виготовлення ходової частини козлового крана для французької суднобудівної верфі, яка знаходиться в гирлі річки Луара. Це одна з найбільших корабелень у світі, яка будує широкий спектр комерційних, морських і пасажирських суден.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають