9.5 C
Alba Iulia
Середа, 18 Травня, 2022

У Запоріжжі виготовлять ходову частину гігантського крана для французької верфі

ПрАТ “Запоріжкран” працює над замовленням з виготовлення ходової частини для козлового крана, який буде працювати на верфі Chantiers de l’Atlantique в Сен-Назер (Франція).

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію запорізького підприємства. Висота крана складе 106 м, ширина прольоту – 130 м, вантажопідйомність – 1050 т. Передає Національний Промисловий Портал.

“Спільно з материнською компанією Konecranes вживаються всі необхідні заходи щодо забезпечення безпеки та здоров’я працівників і при цьому виконання всіх контрактних зобов’язань на поставку обладнання своїм замовникам. Так, ще в кінці 2019 компанія Konecranes підписала контракт на постачання козлового крана “Голіаф” з верф’ю Chantiers de l’Atlantique. на “Запоріжкрані” виготовляється його ходова частина”, – поінформували на підприємстві.

Ввести кран в експлуатацію планують навесні 2022 року.

blank

Chantiers de l’Atlantique – французька суднобудівна верф, підрозділ південнокорейської суднобудівної групи STX Shipbuilding Group. Верф знаходиться в гирлі Луари. Це одна з найбільших верфей у світі, яка будує широкий спектр комерційних, морських і пасажирських суден.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають