9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

У ЄС продали перший український гусеничний перевантажувач

В країнах ЄС продали перший український гусеничний перевантажувач виробництва Заводу Кобзаренка.

Про це розповів офіційний дилер заводу в Румунії Etufarm Utilaje Agricole, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на SpecMachinery.com.ua.

ПБН-50 – перший бункер-перевантажувач на гусеничному ходу Заводу Кобзаренка і є новинкою 2022 року. Бункер здатний вивозити врожай з поля в екстремальних і складних умовах.

Об’єм бункера становить 50 куб.м, що дозволяє перевозити до 38 тонн вантажу. Велика місткість бункера дозволяє збирати вміст бункерів кількох комбайнів, перевезти його за один раз і розвантажити лише за 2-3 хвилини.

blank
Бункер-перевантажувач ПБН-50 на гусеничному ходу. Виробник: Завод Кобзаренка

Використовуючи один бункер-накопичувач для 2-3 комбайнів під час збирання зернових, фермер заміняє ще один комбайн, оскільки комбайни виконують вивантаження в бункер на ходу, що дозволяє прискорити заплановані роботи.

Кожен гусеничний бункер ПБН-50 обладнаний гідравлічною шиберною заслінкою, яка відкривається за допомогою гідроциліндра і захищає горизонтальний шнек від пікових навантажень, та регулює подачу зерна.

На передній стінці кузова розміщений механічний датчик, який показує величину відкривання шиберної заслінки та 2 оглядових віконця, за допомогою яких відбувається контроль за завантаженням бункера.

Даний бункер агрегатується з трактором 350-400 к.с.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають