9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

У Вінниці вироблятимуть тролейбуси

“Вінницька транспортна компанія” почне виготовляти тролейбуси. На підприємство надходитимуть кузови, які будуть укомплектовуватися на місці. Протягом року заплановано створити 4 екземпляри нового електротранспорту. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на VINBAZAR

Нові тролейбуси виготовлятимуть на базі кузову “МАЗ”. На підприємство вже надійшов перший кузов. Надалі на підприємстві встановлять всі необхідні вузли та агрегати. 

 Ми встановимо на них систему управління, двигун, статичний перетворювач, проводку, інформаційну систему, струмоприймачі, тобто практично машина комплектуватиметься тут на місці. Частково використовуватимемо українські запчастини, частково імпортні в залежності від того, що ми зможемо адаптувати, – розповів гендиректор “ВТК” Михайло Луценко. 

Керівник “ВТК” розповів, що сьогодні є проблема по тролейбусам “Богдан” через брак запчастин. Система важко ремонтується, відсутні в достатній кількості запчастини. Тому спеціалістам підприємства довелося її в певній мірі переробити та замінити деталі на доступні аналоги.– Ми встановимо на них систему управління, двигун, статичний перетворювач, проводку, інформаційну систему, струмоприймачі, тобто практично машина комплектуватиметься тут на місці. Частково використовуватимемо українські запчастини, частково імпортні в залежності від того, що ми зможемо адаптувати, – розповів гендиректор “ВТК” Михайло Луценко. 

Таким чином в разі потреби фахівці підприємства зможуть в разі потреби швидко проводити ремонт та самостійно обслуговувати новий транспорт.  

Сьогодні у Вінниці працює 120 старих моделей тролейбусів ЗіУ-9, яки пройшли капітальний ремонт, та 40 одиниць марки “Богдан”. У 2019 році парк поповниться й електромашинами власного виробництва. 

Останні новини:

Зараз читають