9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

У Вінниці почали виготовляти тролейбуси (фото)

В цьому році у Вінницькій транспортній компанії почали збирати тролейбуси.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine Now.

Це пілотний проект для міста. У 2019-му колектив «ВТК» планує зробити чотири таких тролейбуси. Перший – мають завершити уже до кінця квітня. З майстрами тролейбусного депо під час виїзної наради 11 квітня спілкувався міський голова Сергій Моргунов.

Наразі в першому тролейбусі уже завершені роботи по облаштуванню електропроводки та пневматичної та гідравлічної мереж. Проводяться роботи з тестування програмного забезпечення бортового комп’ютера тролейбуса та монтують інформаційні системи.

«Цей тролейбус обладнаний системою управління українського виробництва. На ньому ми встановили головки струмоприймачів, які сьогодні вже пройшли обкатку на інших тролейбусах і себе досить добре зарекомендували. Встановлена інформсистема нашого вінницького виробника. На цьому тролейбусі є автономний хід до 5 км. Це дає змогу у випадку обриву контактної мережі, чи якійсь іншій несправності, об’їхати проблемну ділянку чи заїхати в депо. Салон стандартний, розрахований на 33 посадкових місця, з низькою підлогою. Тож якщо не має бордюру – водій зможе нахилити салон, щоб пасажири в нього зайшли», – каже генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко.

Завдяки використанню нового сучасного двигуна цей тролейбус значно більш енергоощадний у порівнянні з машинами попередніх поколінь ЗіУ-9 – він використовуватиме на 30 % менше електроенергії.

«Ви уже знаєте, що ми зробили десять трамваїв власного виробництва «VinWay». На принципі закупівлі кузова першої комплектації у білоруських партнерів ми фактично зробили новий вінницький тролейбус з українським обладнанням, системою управління та з відповідним дизайном. В деякій мірі він подібний до нашого трамваю. Я думаю, що ми будемо продовжувати цю роботу, коли тролейбус пройде всі випробування», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що після того, як тролейбус вийде на лінію, буде оголошено конкурс на назву, через те, що це було з трамваями «VinWay».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають