9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

У Вінниці налагодили виробництво авіазаправників для Збройних сил

Нещодавно у Вінниці Державне підприємство “45 Експериментальний механічний завод” представило свою нову розробку – авіазаправник АПЗ-20-632218.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Вага машини складає 32 тонни, а місткість авіаційного палива – 20 м³.

Розробка та виготовлення цього зразка здійснювалась в інтересах авіаційного підрозділу Національної Гвардії України, проте за потреби ця продукція може постачатися як до Збройних Сил України, так і на цивільний ринок.

Аеродромний паливозаправник призначений для заправки повітряних суден (ПС) авіаційним паливом, а також його зберігання та транспортування до місць заправки ПС.

blank

Вартість нашої машини без шасі складає 1 млн 300 тис. гривень. Обладнання може встановлюватися на різні шасі у тому числі й на вітчизняний КрАЗ.

45 Експериментальний механічний завод – підприємство, що розташоване у Вінниці, входить до Державного концерну “Укроборонпром”, з повним виробничим циклом виготовлення виробів і з великим обсягом експериментальних і дослідних робіт, серед його продукції – різноманітні спеціальні машини, паливозаправники, а тепер і авіазаправник АПЗ-20-632218.

Зараз на озброєнні української військової авіації основним авіазаправником середньої місткості є ТЗА-7,5, що виготовлявся за часів СРСР на підприємстві Тихорецький завод хімічного машинобудування та має місткість авіаційного палива у 7,5 м³.

Останні новини:

Зараз читають