9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

У цьому році “Укрзалізниця” планує списати 14,5 тисячі вагонів

blank
(с) ФотоохотникЖД

У 2017 році ПАТ “Укрзалізниця” (УЗ) планує списати 14 555 вантажних вагонів, які будуть спрямовані на переробку в якості металобрухту.

Про це прес-служба УЗ повідомила у відповіді на запит БізнесЦензор. Передає Національний промисловий портал.

У відповіді зазначено, що поки зараз списання не відбувається через відсутність Порядку розпорядження майном ПАТ “Українська залізниця”, який повинен затвердити Кабмін.

“Станом на сьогодні проект розроблений і погоджений із зацікавленими міністерствами і відомствами, спрямований до Мін’юсту для проведення правової експертизи, – сказано у відповіді прес-служби. – В разі отримання позитивного висновку, проект акта буде представлений на розгляд уряду”.

Після прийняття Кабміном згаданого Порядку, УЗ зможе розробити внутрішній порядок розпорядження майном, в тому числі – і списання основних засобів.

На питання про те, як будуть реалізовані списані вагони, прес-служба УЗ відповіла, що реалізація металобрухту проводиться виключно на умовах 100% передоплати за ціною не нижче мінімального рівня цін, рекомендованих Комісією УЗ з питань заготівлі та використання брухту чорних і кольорових металів.

У середньому один вантажний вагон важить більше 20 тонн. Таким чином, в результаті списання 14 555 вагонів, УЗ отримає близько 330 тис. Тонн металобрухту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають