9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

У травні на Південно-Західній залізниці відремонтували 230 вагонів електричок

 • У травні на потужностях Південно-Західної залізниці було проведено відновлювальний ремонт 229 вагонів приміських електропоїздів.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

  “Протягом травня 2018 виробничими підрозділами служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії “Південно-Західна залізниця” виконано капітальний ремонт в обсязі КР-1 одній моторвагонній секції. Поточний ремонт ТР-2, 3 виконаний на п’яти моторвагонних секціях, а відновлювальний – 229 вагонів електропоїздів”, – йдеться в повідомленні відомчого видання info.uz.ua.

  Крім того, були капітально відремонтовані 19 причіпних колісних пар, 4 моторних колісних пар з заміною бандажів, 9 електричних машин і 12 тягових електродвигунів, відзвітували в Південно-Західної залізниці.

  Нагадаємо, раніше в ПАТ “Укрзалізниця” заявили, що більше не розглядає питання отримання для експлуатації в Україні німецьких б/у приміських поїздів. Однак пізніше в. о. голови правління компанії Євген Кравцов зазначив, що це рішення поки не затверджено.

  “Фінальне рішення відмовитися від німецьких електричок не затверджене. Але ми бачимо питання економічної доцільності, якщо нам доведеться платити за них”, – сказав він.


  Про допомогу проекту

  АвторЦТС

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  Hapag-Lloyd запускає в Україні контейнерні поїзди

  Судноплавна компанія Hapag-Lloyd запускає блок-поїзди в Україні, які курсуватимуть з Одеси до Києва, Дніпра та Харкова.

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».

  Україна найближчим часом може підписати угоду щодо французьких локомотивів Alstom

  Україна готується до візиту президента Франції Еммануеля Макрона, під час якого ймовірно буде підписано контракт із компанією...

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”....