9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

У поточному році в Одесі будуть закуплені 11 нових трамваїв і перший електробус

Вчора в ході сесії Одеської міської ради прийняті зміни до Міської цільової програми розвитку електротранспорту Одеси на 2016-2018 роки.

Як рассказад директор комунального підприємства “Одесміськелектротранс” Дмитро манірно, зміни торкнуться оновлення рухомого складу і джерел фінансування Програми. Фінансові результати минулого року дозволяють комунальному підприємству збільшити витрати на розвиток за рахунок власних коштів на 21 млн. Гривень і, відповідно, знизити навантаження на міський бюджет. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный Курьер

У 2017 році будуть придбані 10 нових кузовів для проведення модернізації трамваїв. З урахуванням випущеного на маршрут в кінці січня нового модернізованого трамвая в 2017 році трамвайний парк поповниться 11-ма модернізованими трамваями з частково низьким рівнем підлоги. Крім того, планується придбати спецтехніку для усунення аварійних і нестандартних ситуацій на лінії.

КП “ОГЕТ” планує впровадити в 2017 році новий вид транспорту – електробуси.

“Головною їх перевагою є відсутність необхідності будівництва дорогих тягових підстанцій і контактно-кабельної мережі. Електробуси дозволять нам охопити ті райони, де немає тролейбусної мережі і, таким чином, розширити маршрути муніципального транспорту в місті. Для початку планується придбати один електробус”, – прокоментував Геннадій Труханов.

Останні новини:

Зараз читають