9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

У Полтаві запустили виробництво всюдиходів “Торнадо” (фото)

У Полтаві стартувало виробництво всюдиходів “Торнадо” та вже зібрано два такі транспортні засоби для найекстремальніших умов.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Фокус.

Український всюдихід “Торнадо” здатний долати метрові бар’єри та плавати по воді. Його оснастили економічним 2,4-літровим турбодизелем.

Всюдихід “Торнадо” є аналогом популярного українського Sherp, але дещо більшим. Його колісна база складає 2,3 м, а шини 1,65 м в діаметрі. Він може перевозити до тонни вантажу або сімох пасажирів з багажем, а також в салоні можна облаштувати три спальних місця.

Всюдихід “Торнадо”. Фото: сайт Полтавщина

Український всюдихід оснащений японським турбодизелем Kubota об’ємом 2,4 л та здатний розвинути швидкість 45 км/год. Витрата палива становить близько 4-5 л на годину. Місткість бака становить 160 л.

Величезний (600 мм) кліренс та шини низького тиску з централізованою системою підкачування забезпечують відмінну прохідність. “Торнадо” здатний подолати бар’єр висотою в метр і може плавати по воді зі швидкістю 4-6 км/год. Крім того, він дуже маневрений і розвертається практично на місці.

Всюдихід “Торнадо”. Фото: сайт Полтавщина

“Торнадо” також може буксирувати причіп, а спереду є можливість встановити ківш. Розробники вважають, що всюдихід можуть використовувати ДСНС та сільськогосподарські підприємства.

Останні новини:

Зараз читають