9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

У першому кварталі 2018 року Укрзалізниця модернізувала 29 пасажирських вагонів

У І кварталі 2018 року 29 пасажирських вагонів парку Укрзалізниці пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Ці вагони вже працюють на маршрутах у складі фірмових поїздів першого та другого класу.

Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Facebook.

Під час капітально-відновлювальних ремонтів, які здійснюються в умовах депо та на вагоноремонтних заводах, повністю оновлюється інтер’єр салону вагона та купе, встановлюються нові вікна, полички, виконується капітальний ремонт або замінюється обладнання вагона. У вагонах також встановлюються системи кондиціювання повітря та вакуумних туалетних комплексів. Такий ремонт вагонів дозволяє суттєво продовжити їхній термін експлуатації і збільшити міжремонтний пробіг.

У І кварталі цього року плановим капітальним ремонтом вже оновлено 119 пасажирських вагонів та ще 304 вагони відремонтовано деповським ремонтом.

Євген Кравцов також повідомив про плани на 2018 рік:

«Плануємо капітально-відновлювальним ремонтом модернізувати 150 вагонів. У 1410 – провести деповський ремонт, а 576 – відремонтувати капітально».

Нагадаємо, що наразі інвентарний парк пасажирських вагонів ПАТ «Укрзалізниця» налічує 4 477 одиниць, середній вік вагонів становить 31,8 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають