9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

У Миколаєві вперше провели глибоку модернізацію тепловоза ТЕМ7 (фото, відео)

На потужностях Миколаївського тепловозоремонтного заводу була проведена модернізація маневрового тепловоза ТЕМ7.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як зазначив керівник підприємства, МТРЗ вперше, причому, не тільки в Україні, провів глибоку модернізацію тепловоза даного типу.

“Перший пішов! Перша глибока модернізація ТЕМ7 !!! Таке ще не робив ніхто і ніколи!”, – написав у Facebook директор МТРЗ В’ячеслав Симченко.

Симченко уточнив, що під час модернізації локомотива він був обладнаний новою системою управління, на нього встановили новий двигун АВС (Англо-бельгійська корпорація) з моторесурсом до капремонту – 70 тис. м/год, новий роторно-пластинчастий компресорний агрегат АКС спільного виробництва МТРЗ- Mattei (Італія) з моторесурс 100 тис. м/год, “та ще деякі дрібниці на зразок кондиціонера, мікрохвильовки та ін”. За словами директора Миколаївського тепловозоремонтного заводу, по суті, стандартною залишилася тільки екіпажна частина і загальний дизайн.

“Чому він унікальний? Тому що ніколи такі проєкти ніхто не реалізовував. На тепловозах ТЕМ7 стояли двигуни російського виробництва — Коломни. І ось вперше проведена модернізація цього тепловоза такого рівня. Зовні він залишився практично таким, як і був, але у нього стоїть нова силова установка, нові компресори, нова система управління. Тому, по суті, всередині це абсолютно новий тепловоз”, – розповів В’ячеслав Симченко.

Модернизованный «малыш» ТЭМ7 вызвал живой интерес, поэтому ещё немного видео с техническими подробностями по сути модернизации.

Опубліковано Vyacheslav Simchenko Понеділок, 8 липня 2019 р.

Замовником модернізації тепловоза виступив “АрселорМіттал Кривий Ріг”, контракт з яким був підписаний у вересні минулого року. Як повідомлялося, меткомбінат модернізує 11 тепловозів у 2019 році. Модернізація одного тепловоза обходиться підприємству в 12-13 млн гривень.

Нагадаємо, що у 2018 році Миколаївський тепловозоремонтний завод (МТРЗ) провів першу глибоку модернізацію тепловоза ТГМ6.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають