9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

У Миколаєві презентували перший модернізований маневровий тепловоз з електричною передачею (фото)

Миколаївський тепловозоремонтний завод презентував маневровий тепловоз серії ТЕМ2, який пройшов глибоку модернізацію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Миколаївський тепловозоремонтний завод випустив унікальну технічну новинку – маневровий тепловоз серії ТЕМ2, який пройшов глибоку модернізацію за проєктом, розробленим конструкторським бюро підприємства», – йдеться у повідомленні підприємства.

blank

Наголошується, що це перший маневровий тепловоз з електричною передачею, модернізований на цьому підприємстві.

«На тепловозі застосовано новий тип електропередачі змінно-постійного струму, яка є більш надійною, ніж передача постійно-постійного струму, що раніше застосовувалася», – прокоментував директор заводу Сергій Рой.

За його словами, подібна глибока модернізація (встановлено 80% абсолютно нового обладнання) проводилася два роки тому магістрально-вивізному тепловозові серії 2ТЕ10. Сьогодні він успішно експлуатується на підприємстві ArcelorMittal у важких кар’єрних умовах. Все це підтверджує доцільність глибокої модернізації тепловозів і надалі.

Заводські управлінці також зазначають, що ця модернізація є цікавою для великої кількості українських підприємств. Адже на сьогодні багато локомотивів серії ТЕМ2 вже відпрацювали свій нормативний термін на території України та підлягають списанню.

Проведення подібної реновації та збільшення, таким чином, терміну експлуатації тепловозів ТЕМ2 ще на 20 років зможе задовольнити ринковий попит, що виник у наших реаліях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають