9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

У Миколаєві повністю реконструюють тролейбус ЛАЗ

У Миколаєві відбувся огляд робіт з реконструкції комунального електричного транспорту марки “ЛАЗ” та проведення робіт з покращення характеристик техніки.

Передає Промисловий Портал з посиланням на СВІДОК.info.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та директор комунального підприємства «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана відвідали підприємство, де провели огляд зламаного під час війни тролейбуса, який не підлягав поновленню.

Юрій Сметана повідомив, що вже закуплена система разом з акумуляторами, яка прибуде до Миколаєва через три тижні, а зараз працівники працюють над оновленням каркаса тролейбуса.

«Від старого тролейбусу тут залишиться лише каркас. Саме його оновленням зараз займаються працівники підприємства. Це буде перший в Миколаєві тролейбус з автономним ходом, який буде зроблений власними силами на підприємстві», — зазначив Сметана.

blank
Фото: СВІДОК.info

Міський голова Олександр Сєнкевич висловив свою вдячність працівникам, які не тільки щодня показують героїзм, але і піклуються про стан самого підприємства.

«Ми вирішили зробити цей тролейбус за новими стандартами й в ньому буде зроблений додатковий самостійний хід. Хочу подякувати працівникам підприємства, бо насправді вони показують не лише героїзм у щоденній своїй роботі (і під час бомбардувань, і під час розвозу води), але піклуються і про стан самого підприємства», — зазначив Сєнкевич.

Реконструкція тролейбуса буде завершена до кінця літа, якщо не буде критичних факторів, які завадять цьому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають