9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У лютому в Києві запустять 50 нових автобусів

blank
Фото (с) 112 Україна

Через тиждень на маршрути Києва вийдуть 50 нових автобусів

Стало відомо, що через тиждень на маршрути Києва вийдуть 50 нових автобусів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА. Повідомляє Національний промисловий портал.

“У 2016 році капітально відремонтовано 260 одиниць рухомого складу. Закупили 61 тролейбус і 11 нових сучасних трамваїв з низькою підлогою. А також придбали 50 автобусів, які через тиждень почнуть курсувати на маршрутах в столиці – новими автобусами підсилять існуючий рухомий склад, а на трьох маршрутах його повністю оновлять. Таким чином, скоротиться і інтервал руху столичних автобусів “, – розповів міський голова Києва Віталій Кличко.

За результатами тендеру були закуплені 50 білоруських автобусів МАЗ. “Ці автобуси мають низьку підлогу, пристосовані для людей з особливими потребами, облаштовані кондиціонерами”, – зазначив мер.

Закупівля нових автобусів дозволить також відкрити нові магістральні маршрути №118 “ст. М. Чернігівська – ст. М. Політехнічний інститут” та №119 “вул. Смолича – Контрактова площа”. “Столична влада не тільки закуповує новий транспорт, але і відкриває два нових маршрути за рекомендацією Світового банку, спільно з яким розроблена нова транспортна схема міста”, – заявив градоначальник.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають