9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

У Львові продовжують модернізувати тролейбуси

blankЛьвівелектротранс продовжує модернізацію старих тролейбусів “Шкода” – через кілька днів на маршрути виїде четверта оновлена ​​машина.

Після Великодня на вулиці Львова виїде оновлений тролейбус «Шкода», який стане вже четвертим капітально оновленим тролейбусом Львівелектротрансу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный Курьер

Зокрема, повідомляється, що в тролейбусах проводиться повна модернізація салону і зовнішнього вигляду: відремонтовані крісла, замінена їх обшивка, замінений підлогу, встановлені тоновані стекла, відновлені і пофарбовані поручні. Також застосували нові світлодіодні лампи, прокладені системи обігріву салону і оновлена ​​кабіна водія. Відбулася часткова заміна елементів кузова, заміна елементів рами і використано алюмо-композитні матеріали обшивки корпусу.

Богдан Лата, головний інженер підприємства, відзначає, що все модернізації проводяться силами Львівелектротрансу. Зараз на реставрації знаходиться ще один тролейбус “Шкода” і старий тролейбус “ЛАЗ”, де проводять капітальний ремонт.

Такого відновлення потребує близько 50 тролейбусів. На реставрацію такого тролейбуса потрібно 540 тис. грн. Якщо немає проблем з постачанням запчастин, то ремонт триває 1,5-2 місяці. Перші тролейбуси ми ремонтували довше, у нас не було необхідного досвіду, ми ж не завод із виробництва, а депо, – розповів Василь Шевчук, начальник тролейбусного депо.

Проте, найбільш принципові елементи – тяговий електродвигун і система управління залишаються колишніми. Тому модернізація зачіпає тільки зовнішній вигляд і салон тролейбуса.

Загалом, на 10 маршрутах в місті експлуатується 52-55 тролейбусів із загальної чисельності парку в 85 машин, 65 з яких є технічно справними. Більшість з них потребує капітального ремонту і відновлення. Серед цієї кількості тролейбусів по місту курсують 4 вже оновлені “Шкода” і 10 нових “Електронів”, а також один електробус. У Львівелектротрансі планую в поточному році ще 4-5 тролейбусів.

Фото: Назар Притула, www.leopolis.news

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають