9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

У Київській області побудують завод з виробництва автоелектроніки

Бориспільська РДА та ТОВ «Костал Україна» підписали меморандум про співробітництво та взаємодію в рамках реалізації проєкту будівництва заводу із виробництва мехатронних виробів (автомобільна електроніка). Завод зведуть на території Дударківської сільської ради.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Бориспільської РДА.

Головний офіс компанії, який розташований у Німеччині підтвердив наміри щодо будівництва заводу. Завдяки втіленню даного проєкту буде створено 900 нових робочих місць для мешканців району. Інвестиції у реалізацію проєкту становитиме 13 мільйонів євро на стадії будівництва заводу та ще 26 мільйонів для його оснащення необхідною технікою.

ТОВ «Костал Україна» — дочірна компанія німецької фірми LEOPOLD KOSTAL GmbH & Co, яка складається із 31 компанії у 17 країнах світу. Товариство було засновано у 2006 році у місті Переяславі та розмістилося на території орендованого корпусу заводу «Київприлад» у м. Переяслав-Хмельницький. Підприємство займається виготовленням автомобільної електроніка, контактних систем, промислової електроніки, автоматичного та діагностичного обладнання. Партнерами компанії є Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes, Renault, BMW, SKODA, SEAT.

Сьогодні ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» є найбільшим роботодавцем та платником податків у Переяславі. Станом на 2019 рік колектив ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» нараховував близько 1000 працівників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають