9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Київський електровагоноремонтний завод капітально відремонтував черговий електропоїзд (фото)

Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ) виконав капітальний ремонт електропоїзда ЕР9М-549, який вже повернувся на шляхи Південно-Західної залізниці.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Електропоїзд ЕР-9М №549 планується залучити під обслуговування в “човниковому русі” на Тетерівському напрямку і в прискореному приміському русі на ділянці Київ — Біла Церква”, – йдеться в повідомленні персслужби Південно-Західної залізниці.

Відзначається, що оновлення рухомого складу Південно-Західної залізниці не проводилося з 2008 року, у зв’язку з цим проводиться поглиблена модернізація електропоїздів.

“Це дозволить отримати оновлений, енергоефективний рухомий склад”, – додають у філії.

Також повідомляється, що з початку поточного року Київський електровагоноремонтний завод виконав для господарства приміських пасажирських перевезень капітальний ремонт з поглибленої модернізацією по продовженню терміну експлуатації двох складів електропоїздів, а саме ЕР9М №509 (10 вагонів) в лютому 2020 року та ЕР9М № 549 (10 вагонів) – видано з ремонту 28 травня 2020 року. Відремонтовані електропоїзди ЕР-9М №509 і ЕР9М №549, побудовані в 1977 і 1979 роках Ризьким вагонобудівним заводом.

“Спільно з фахівцями Київського вагоноремонтного заводу відпрацьована концепція і визначені пріоритетні та одночасно проблемні місця, які потребують модернізації. Основним пріоритетом є впровадження сучасних енергоефективних рішень побудованих на імпортозаміщення продукції. З огляду на досвід і інтенсивність експлуатації електропоїздів регіональної філії, особливу увагу приділено екіпажній частині, а саме проведення 100% заміни комплектуючих зубчастої тягової передачі та заміні гідравлічних гасителів коливань”, — повідомляють в Південно-Західній залізниці.

Залізничниками прийняті до уваги скарги пасажирів за рівнем комфорту. Салони вагонів обладнані герметичними віконними блоками з відкидною кватиркою, модернізована система вентиляції та калориферного опалення. Крім того, встановлено інформаційне табло й електронна нумерація вагонів. МВРС обладнаний системою пожежної сигналізації та пожежогасіння. А також проведена модернізація системи освітлення пасажирських салонів “світлова лінія” і світлосигнальних приладів, в тому числі маршрутних покажчиків на базі світлодіодів.

Впровадження такого обладнання дозволяє щорічно економити 10-15% енергоносіїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають