9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

У Києві з’явився сервісний центр з обслуговування трамваїв Pesa

 • У столиці на базі депо імені Шевченка облаштували сервісний центр з обслуговування трамваїв Pesa. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, підбиваючи підсумки роботи міської влади за 2018 рік.

  «Це – практичний крок до створення спільного підприємства, де збиратимуть вже київські трамваї. Всього за останні кілька років місто закупило 45 сучасних трамваїв, 103 нових тролейбуси і 100 нових автобусів», – підкреслив мер.

  За його словами, в 2018 році були оновлені ще дві станції швидкісного трамвая – «Вул. Генерала Потапова »і« Вацлава Гавела ». У місті встановлено понад 70 нових сучасних зупинок громадського транспорту.

  Крім того, поки тестують роботу електронного квитка. Ця система запрацює в столиці найближчим часом. Весь комунальний транспорт міста вже обладнаний спеціальними пристроями – валідаторами для фіксування оплати за проїзд.

  «Київ – сучасне місто. І ми впроваджуємо новітні технології та в громадському транспорті теж. Так, вже працює система Apple Pay в підземці та київському фунікулері. У метро картками всіх платіжних систем і додатками Apple і Google скористалися понад 100 тисяч пасажирів», – зазначив Кличко.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  Зараз читають

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...

  Київський бронетанковий завод передав українській армії ще три модернізованих танки Т-72

  Збройним силам України передали ще три модернізованих на ДП «Київський бронетанковий завод» основних бойових танків Т-72.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...