9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

У Києві з’явився сервісний центр з обслуговування трамваїв Pesa

У столиці на базі депо імені Шевченка облаштували сервісний центр з обслуговування трамваїв Pesa. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, підбиваючи підсумки роботи міської влади за 2018 рік.

«Це – практичний крок до створення спільного підприємства, де збиратимуть вже київські трамваї. Всього за останні кілька років місто закупило 45 сучасних трамваїв, 103 нових тролейбуси і 100 нових автобусів», – підкреслив мер.

За його словами, в 2018 році були оновлені ще дві станції швидкісного трамвая – «Вул. Генерала Потапова »і« Вацлава Гавела ». У місті встановлено понад 70 нових сучасних зупинок громадського транспорту.

Крім того, поки тестують роботу електронного квитка. Ця система запрацює в столиці найближчим часом. Весь комунальний транспорт міста вже обладнаний спеціальними пристроями – валідаторами для фіксування оплати за проїзд.

«Київ – сучасне місто. І ми впроваджуємо новітні технології та в громадському транспорті теж. Так, вже працює система Apple Pay в підземці та київському фунікулері. У метро картками всіх платіжних систем і додатками Apple і Google скористалися понад 100 тисяч пасажирів», – зазначив Кличко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають