9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

У Кривому Розі почнуть виробляти міські електричні вантажівки (відео)

Компанія з Кривого Рогу Murmuration Technology розпочинає виробництво міських електричних вантажівок. Вантажівки, які випускатимуться під брендом CoolOn є модульними, інноваційними та надійними.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Electrovesti“.

Murmuration Technology – це український стартап під керівництвом Віталія Бризгалова. Стартап було засновано у 2014-му році для виробництва дронів для армії. У 2016-му році фахівці компанії переробили старий турецький мікроавтобус на електробус, після чого у компанії вирішили створити власний комерційний електротранспорт та розпочати серійне виробництво.

Перші дві моделі вантажопідйомністю 1,5 та 2,5 т CoolOn буде представлено вже цієї весни. Вони матимуть запас ходу у 200 км. Кузов, кабіна, електромотор та акумуляторна батарея – власного виробництва. Всі агрегати будуть створені за модульним принципом – батарею можна буде замовити будь-якої місткості, в залежності від потреб замовника. Так само як кузов і тип приводу.

Новий електромобіль CoolOn народжується у Кривому Розі! Прототип першого українського комерційного електроавто може з’явитися вже цієї весни. А восени винахідник Віталій Бризгалов планує запустити серійне виробництво CoolOn'ів. Історія криворізького Тесли – у нашому відео. Яким електромобілем ви би хотіли користуватися? Напишіть у коментарях!Підпишіться на нас!

Опубліковано Експерт-КР – експертне відео про Кривий Ріг Понеділок, 3 лютого 2020 р.

Автомобілі під брендом CoolOn призначені для логістичних компаній, кур’єрських та сервісних служб, корпоративних парків. За вартістю вони будуть аналогічні бензиновим чи дизельним авто такого ж класу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають