9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

У Кропивницькому з’явилися гібридні тролейбуси

 • П’ять тролейбусів з автономним ходом розпочнуть курсувати Кропивницьким через місяць.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на gre4ka.info.

  14 січня, міському голові Кропивницького Андрію Райковичу, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку та журналістам презентували нові тролейбуси.

  Нові тpолейбуси мають запас автономного ходу до 20 кілометрів і це дозволить розв’язати проблеми зі сполученням кількох мікрорайонів обласного центру, які були виявлені під час аналізу звернень кропивничан щодо поліпшення якості пасажирських перевезень у місті.

  У Кропивницькому з'явилися гібридні тролейбуси

  “-Тролейбуси мають автономне живлення. Машина знімається з рейок і може їхати 20 кілометрів. Тролейбуси мають 24 сидячих місць та 106 стоячих”,- каже директор КП «Електротранс» Олександр Луценко.


  Закуплені тролейбуси виробництва дніпровського заводу «Південмаш». Це державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова», що спеціалізується на виробництві зразків сучасної ракетно-космічної техніки.

  Відзначимо, що тролейбусами «Дніпро-Т203» з автономним ходом виробництва «Південмаш» вже користуються в інших українських містах.

  Крім того, тролейбуси обладнали системами відеоспостереження та кнопками виклику поліції та швидкої медичної допомоги.

  ” -Тролейбус укомплектований системою відеоконтролю, яка впроваджується в підприємстві «Електротранс» і працює в єдиній системі «Безпечне місто». Вразі нещасного випадку, чи погіршення стану пасажира, водій може викликати ту чи іншу допомогу. Крім того, тролейбуси можуть перевозити людей з інвалідністю, мають спеціальні площадки, щоб людина на візку заїхала в тролейбус”, – каже Андрій Райкович.

  Попередньо новий тpанспоpт курсуватиме від вулиці Муpманської до Лісопаркової через 101-мікpоpайон, вулиці Яновського, Садову, Верхню Пермську, проспект В.Винниченка, Велику Пеpспективну, з виїздом до аеpопоpту та по вулиці Короленка до провулку Лісового. І в звоpотньому напpямку за тим же маршрутом. Якщо технічні характеристики дозволять, маршрут може бути продовжений до Лелеківки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.

  З початку року МАУ перевезла понад 300 тисяч пасажирів

  Авіакомпанія МАУ за період з січня по березень 2021 року виконала 2 540 рейсів та перевезла 322...