9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

У Кропивницькому з’явилися гібридні тролейбуси

П’ять тролейбусів з автономним ходом розпочнуть курсувати Кропивницьким через місяць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на gre4ka.info.

14 січня, міському голові Кропивницького Андрію Райковичу, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку та журналістам презентували нові тролейбуси.

Нові тpолейбуси мають запас автономного ходу до 20 кілометрів і це дозволить розв’язати проблеми зі сполученням кількох мікрорайонів обласного центру, які були виявлені під час аналізу звернень кропивничан щодо поліпшення якості пасажирських перевезень у місті.

У Кропивницькому з'явилися гібридні тролейбуси

“-Тролейбуси мають автономне живлення. Машина знімається з рейок і може їхати 20 кілометрів. Тролейбуси мають 24 сидячих місць та 106 стоячих”,- каже директор КП «Електротранс» Олександр Луценко.


Закуплені тролейбуси виробництва дніпровського заводу «Південмаш». Це державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова», що спеціалізується на виробництві зразків сучасної ракетно-космічної техніки.

Відзначимо, що тролейбусами «Дніпро-Т203» з автономним ходом виробництва «Південмаш» вже користуються в інших українських містах.

Крім того, тролейбуси обладнали системами відеоспостереження та кнопками виклику поліції та швидкої медичної допомоги.

” -Тролейбус укомплектований системою відеоконтролю, яка впроваджується в підприємстві «Електротранс» і працює в єдиній системі «Безпечне місто». Вразі нещасного випадку, чи погіршення стану пасажира, водій може викликати ту чи іншу допомогу. Крім того, тролейбуси можуть перевозити людей з інвалідністю, мають спеціальні площадки, щоб людина на візку заїхала в тролейбус”, – каже Андрій Райкович.

blank

Попередньо новий тpанспоpт курсуватиме від вулиці Муpманської до Лісопаркової через 101-мікpоpайон, вулиці Яновського, Садову, Верхню Пермську, проспект В.Винниченка, Велику Пеpспективну, з виїздом до аеpопоpту та по вулиці Короленка до провулку Лісового. І в звоpотньому напpямку за тим же маршрутом. Якщо технічні характеристики дозволять, маршрут може бути продовжений до Лелеківки.

Останні новини:

Зараз читають