9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Для Кропивницького купують два десятка великих міських автобусів

blank30 березня для Кропивницького оголосили тендер на закупівлю двадцяти міських автобусів великої місткості, на які місто готове витратити 70 мільйонів гривень.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Южний Кур’єр.

Комунальне підприємство “Електротранс” міста Кропивницького оголосило в системі Prozorro тендер на два десятка нових автобусів великої місткості.Очікувана вартість 20 одиниць техніки – 70 млн. Гривень або 3,5 млн. Гривень за один автобус.

У КП “Електротранс” вказали характеристики тролейбусів, які планується придбати. Так, згідно з тендерною документацією, це буде міський пасажирський автобус великої місткості з низьким рівнем підлоги (згідно правил ЄЕК ООН № 107-01), обладнаний для перевезення пасажирів з обмеженими здібностями – з відкидним трапом-пандусом, рік випуску не раніше 2017 р

Автобуси повинні загальною пасажиромісткістю не менше 96 осіб, при кількості посадочних місць не менше 24 одиниць. Крім того, вони повинні мати сертифікат відповідності УкрСЕПРО, або сертифікат колісного транспортного засобу або сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження (які видаються Уповноваженим органом України).

Крайній термін подачі тендерних пропозицій закінчується 29 квітня 2017 року.

У минулому році в Кропивницького закупили за бюджетний рахунок 20 тролейбусів , що дозволило місту вийти із залежності від роздобув у власність більшість старих тролейбусів через концесійну схему приватного підприємця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають