9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У Кривому Розі налагодили виробництво вантажних вагонів – перші 22 одиниці вже вийшли з цеху

ТОВ “Дизельний завод” (м.Кривий Ріг) розпочало випуск вантажних залізничних вагонів – вже виготовлений 21 напіввагон і 1 зерновоз. Потужності підприємства дозволяють виробляти до 200 вагонів на місяць.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

“”Дизельний завод” приступив до серійного випуску вантажних магістральних люкових піввагонів, зокрема, сертифікованих універсальних піввагонів моделей 12-9933 і 12-9933-01, а також вагонів-хоперів зерновозів моделі 19-9945, призначених для перевезення харчових сипучих вантажів, які потребують захисту від атмосферних опадів”, – поінформувала засновник Aurum Group Олена Лебедєва.

Також повідомляється, що підприємство може виробляти думпкари моделі 33-9901 вантажопідйомністю 105 тонн, а також здійснювати ремонт внутрішньозаводських думпкарів типу 2ВС-105.

Згідно з інформацією на сайті підприємства, ТОВ “Дизельний завод” заснований в квітні 2017 року. На заводі мають намір в перспективі освоїти виробництво інших видів рухомого залізничного складу.

Деповський, капітальний і поточний ремонт піввагонів Aurum Group здійснює в Рубіжному, на потужностях власного вагоноремонтного депо.

 

ДжерелоЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають