9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

У Кременчуці оголошено тендер на 40 тролейбусів

Програма підтримки муніципального електротранспорту в Україні за кредитами Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) набирає обертів. Другим містом, який перейшов від слів до справи, став Кременчук – для нього ЄБРР вже оголосив тендер на закупівлю 40 тролейбусів.

Європейський банк реконструкції і розвитку оголосив тендер на покупку для Кременчуцького тролейбусного управління 35 тролейбусів довжиною в 12 метрів і ще п’яти – 18-метрових. Транспортні засоби надійдуть в місто через 16-50 тижнів з моменту отримання авансового платежу. Відповідне оголошення було опубліковано на сайті ЄБРР. Розмір кредиту – 8 мільйонів євро. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Південний Кур’єр.

Спочатку передбачалося, що кредит буде витрачатися на закупівлю 50 одиночних тролейбусів. Однак, в ході конкретної підготовки тендеру було вирішено зменшити загальну кількість техніки до 40 одиниць, але 5 з них закупити зчленованими особливо великої місткості.

Тендерні умови будуть надані після сплати збору в розмірі 200 євро, включаючи ПДВ, або еквівалентної суми в українських гривнях або євро за курсом Національного Банку України на день платежу.

Для допуску до участі в торгах, учасник конкурсу повинен мати досвід успішного виконання подібних поставок тролейбусів аналогічних моделей в кількості не менше 140 од. – низькопольних 12-метрових одиночних тролейбусів і не менше 40 низькопольних 18-метрових зчленованих тролейбусів за останні 3 роки.

Крім того, виробник тролейбусів повинен мати не менше 10 років досвіду виробництва 12-метрових автобусів або тролейбусів будь-якої моделі. У разі наявності лише досвіду виробництва автобусів не менше 10 років, досвід виробництва тролейбусів повинен становити не менше 3 років. Також, виробник тролейбусів повинен мати сертифікат управління якістю (ISO 9000 або еквівалент).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають