9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

У Краматорськ прибули всі три закуплених тролейбуса

blank
Фото з вільних джерел

Всі три нових тролейбуси вже в Краматорську. Про це під час робочого апаратної наради 17 січня повідомив виконуючий обов’язки директора КП “КТТУ” Сергій Соловей.

За його словами, нові тролейбуси з низькою підлогою, а тому зручні для перевезення всіх категорій населення, зокрема, громадян з обмеженими можливостями. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на obs.in.ua

Як повідомляє прес-служба міськради, все три машини були придбані через систему електронних закупівель “Prozorro” за кошти місцевого та державного бюджетів. Вартість одного тролейбуса – 4 млн. 144 тис. Грн. Машини вийдуть на лінії після тестування, реєстрації і проходження технічного огляду, з обкаткою.

Не за горами і вихід на міські маршрути чотирьох нових автобусів.

Місто придбало два “Богдана” Луцького виробництва за ціною 1,6 млн. грн. за автобус, і два “ISUZU” по 1,8 млн. грн. за одиницю. Автобуси вже зареєстровані, отримали технічний паспорт, на черзі – ліцензія на пасажирські автоперевезення. Коли буде зібраний весь необхідний пакет документів, машини вийдуть на лінію і працюватимуть паралельно з трамвайними маршрутами №5 та №2.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають