9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

У Києві будуть збирати польські трамваї

blankСтолична влада продовжить свою політику по оновленню громадського транспорту в місті, – заявив мер Києва Віталій Кличко .

За його словами, зокрема, в цьому році місто планує закупити ще 100 автобусів підвищеної місткістю, які б стали альтернативою маршруткам. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на HUBs.

У Києві повинен бути сучасний транспорт. В цьому році ми будемо купувати ще 100 великих автобусів. Це хороша альтернатива маршруткам, – сказав столичний градоначальник.

Крім цього Кличко підтвердив, що Київ і надалі буде закуповувати сучасні трамваї PESA.

На Борщагівській лінії швидкісного їздять 10 таких трамваїв, і наше завдання – зробити так, щоб там використовувалися виключно сучасні трамваї. Вони – зі 100% низькою підлогою, безшумні, обладнані кондиціонерами, Wi-Fi, системою відеоспостереження. Перший трамвай у Східній Європі запустили в Києві, і ми повинні відродити трамвайний парк, який повинен відповідати найвищим стандартам, які є в світі, – підкреслив Кличко.

При цьому місто хоче створити спільне підприємство, щоб збирати польські трамваї в Києві.

Це – і робочі місця, і податки в бюджет. Домовленість така є. Ми будемо раді співпрацювати з такими партнерами, які бачать не тільки свою вигоду, а й вкладають у перспективне виробництво, – додав Кличко.

Останні новини:

Зараз читають