9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

У Херсоні планують створити підприємство з виробництва тракторів

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Херсонський машинобудівний завод» та китайська компанія YTO Group Corporation (YTO) планують створити підприємство з виробництва тракторів.

Повідомляє Національний промисловий портал з посиланням agro-yug.com.ua.

“З метою вивчення національного ринку сільськогосподарської техніки Херсонський машинобудівний завод уклав угоду з китайською компанією YTO, в рамках якого вже реалізував в цьому році 40 тракторів (марки YTO — ред.). Це стало хорошим пунктом у створенні спільного підприємства в 2019 році з виробництва цієї техніки у нас в області”, – сказала директор Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської облдержадміністрації Тетяна Ужвій.

Варто зауважити, що з 2017 року Херсонський машинобудівний завод є офіційним дилером китайської компанії YTO Group Corporation. У листопаді 2018 року представники компанії YTO під час робочого візиту на Херсонщину відвідали Херсонський машзавод, торгову мережу ТОВ «Укрсільгоспмаш», фермерські господарства, в яких працюють трактори YTO, і Великолепетиського професійно-технічне училище №22.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають