9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

У Харкові запустили на випробування новий трамвай (фото)

 • 25 квітня на вулицях Харкова почалися випробування трамвая з частково низьким рівнем підлоги, зібраного в Салтівському трамвайному депо, що є окремим комунальним підприємством. Це перший вагон такого типу, всього їх буде зібрано п’ять одиниць.

  Основні комплектуючі – корпус, оснащений електронною системою управління, були закуплені на основі завершеного в кінці лютого тендеру. Перемогла в тендері місцева харківська фірма “Технології електротранспорту”, яка ще з осені 2016 року у території Салтівського трамвайного депо вела виготовлення даних трамвайних корпусів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Південний Кур’єр

  У найближчі кілька днів новий трамвай презентують громадськості: “Трамвай поки що не їздить. І поки його офіційно не представили громадськості, нічого коментувати не буду. Коли покажуть, все побачать самі” – лаконічно заявив заступник мера Харкова з питань інфраструктури Євген Водовозов.

  Підсумкова ціна п’яти корпусів, з системами управління на CAN-шинах, кондиціонером, світлодіодним освітленням, відеоспостереженням склала 41,99 млн. Гривень або приблизно по 8,5 млн. Гривень за один корпус.

  Вагон відрізняється характерним і оригінальним “рубаним” дизайном передньої і задньої масок, який вже викликає бурхливі обговорення на профільних інтернет-ресурсах, де його критикують за поганий огляд з кабіни водія і потенційну можливість аварійних ситуацій через це.


  Салон – частково низькопідлоговий, з низьким рівнем підлоги на середній площадці. У передній і задній частині салону рівень підлоги високий. У салоні 26 сидячих місць. Сам корпус виготовлений на основі технічних умов чеської компанії “Прагоімекс”, що виробляє “подовжені” частково низькою підлогою корпусу односекційних трамваїв для фіктивної модернізації трамваїв типу “Татра-Т3” або будівництва нових моделі “VarioLF”.

  Для порівняння – в  Запоріжжі  і  Одесі  ціна аналогічного по компоновці корпусу заявляється в межах 4,35 млн. Гривень в комплекті з транзисторної системою управління, але з кондиціонером лише для кабіни водія. Остаточне складання збільшує цю ціну приблизно на мільйон гривень. У Вінниці одиночний трамвай аналогічної компонування VinWay обійшовся місту в трохи більше 7 мільйонів гривень .


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з...

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі...