9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

У Харкові створять недорогий трактор, та запровадять сучасне оснащення техніки

У Харкові почали роботу над створенням системи управління трактором.

Про це повідомив генеральний директор ПАТ “Харківський тракторний завод” Андрій Коваль. За його словами, основна перевага тракторів ХТЗ в тому, що вони набагато дешевше конкурентів, однак трактори конкурентів мають більш сучасне оснащення, наприклад, управління по GPS. Передає Національний Промисловий Портал.

Як зазначив Коваль, можна закупити імпортні системи управління і встановити їх на трактор ХТЗ.

“Однак при цьому машина стане дорожче і втратить частину покупців у своїй ціновій категорії. Ми звернулися до харківських учених з пропозицією розробити вітчизняні недорогі системи управління для трактора. У Харкові роблять системи управління для космічних об’єктів, а для трактора, виходить, не можуть. Ось такий парадокс”, – зазначив Коваль.

За його словами, вже є групи інженерів на “Хартроні” і в Національному технічному університеті “ХПІ”, які взялися за вирішення проблеми.

“У них є сміливі ідеї. Ми зараз знаходимося на етапі розробки технічних вимог. Ніщо не робиться моментально. Наприклад, в ХПІ є відмінні компетенції в ряді областей, але вони не були спрямовані на вирішення наших проблем”, – уточнив Коваль.

Останні новини:

Зараз читають