9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

У Харкові місцева фірма буде будувати нові трамваї

blankУ тендері на поставку корпусів частково низькопольних трамваїв для Харкова по 8,4 мільйонів перемогла місцева харківська фірма, яка вже кілька місяців веде процес складання цих корпусів у виробничому боксі трамвайного депо – замовника.

У тендері на закупівлю 5 трамвайних корпусів з низькою підлогою для КП “Салтівське трамвайне депо” визначився переможець – після 14 годин 1 лютого в системі Prozorrо пройшли електронні торги повідомляє Південний Кур’єр.

Переможцем стала компанія “Технології електротранспорту”, з пропозицією 41,99 млн. Грн. Вона повинна буде поставити 5 кузовів трамвайних вагонів з частково низьким рівнем підлоги (не менше 30%) і електронної транзисторних-імпульсною системою управління тяговими електродвигунами. Кузов повинен бути розрахований на розміщення в салоні не менше 26 сидячих місць при загальній пасажиромісткості не менше 145 осіб. Вони повинні бути трьохдверні, з гарантійним терміном експлуатації не менше 1 року. Дані вимоги практично повністю відповідають аналогічним корпусам, які купують для подальшого складання Одеса і Запоріжжя – але більш ніж удвічі дешевше.

Так, Одеса передбачає в 2017 році купувати аналогічні корпуси з системою управління по 4 млн. гривень, а Запоріжжя – по 4,35 млн. У Харкові ж ціна перерахунку за одиницю складе 8,5 млн. гривень.

Всього в тендері було розглянуто 4 заявки. Крім переможця в ньому брали участь: “Керуюча компанія холдингу Белкоммунмаш” з пропозицією 42 млн. Грн., СП “Татра-Юг” з пропозицією 42,24 млн. Грн., “Дніпропетровський електротранспорт” з пропозицією 42,5 млн. Грн.

Конкуренти переможця намагалися, посилаючись на загальний стан тендерного законодавства про терміни поставки до кінця року, оскаржити одну з вимог замовника – Салтівського трамвайного депо, суть якого полягає в постачанні закуповуваних корпусів протягом п’яти днів після укладення доровора.

Останні новини:

Зараз читають