9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

У ДТЕК заявили про розширення виробництва гірничого обладнання в Україні

Після релокації виробничих потужностей машинобудівники ДТЕК виготовляють всю номенклатуру гірничого обладнання шахтарів, що й до війни.

Про це повідомили на офіційній сторінці компанії у мережі Facebook, передає Національний Промисловий Портал.

“Основні наші замовники – українські шахти. Попереду нелегка зима, тому важливо забезпечити гірників усім необхідним, щоб підготувати країну до опалювального періоду. Буде гірниче обладнання, буде вугілля, а відтак тепло і світло у домівках українців”, – цитує пресслужба “ДТЕК Енерго” директорку “Корум Дружківський машинобудівний завод” Тетяну Калугіну.

blank

Машинобудівні підприємства ДТЕК працюють в умовах релокації вже п’ять місяців, “Корум Дружківський машинобудівний завод” розширює виробництво на майданчику у Дніпропетровській області.

“Попри війну та релокацію, за п’ять місяців нам вдалося виготовити понад 144 тис. одиниць продукції. Це прохідницький комбайн КПД, колісний шахтний транспорт, анкера, протипожежні труби, транспортні візки, запчастини для гірничошахтного обладнання тощо”, – повідомили у компанії.

У вересні машинобудівники планують завершити виготовлення та передати на потреби українських шахтарів черговий прохідницький комбайн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають