9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

У Дніпрі оголосили тендер на закупівлю 13-ти тролейбусів з автономним ходом

Комунальне підприємство “Дніпровський електротранспорт” (Дніпро) у вівторок, 12 вересня, оголосив новий тендер на закупівлю 13 низькопольних 12-метрових тролейбусів з автономним ходом на очікувану суму 74,1 млн гривень

Відповідно до технічних умов, тролейбуси не раніше 2017 року випуску повинні бути довжиною не менше 11,8 метрів і не більше 12,2 метрів, повністю низькопідлоговими, пасажиромісткістю не менше 100 чоловік (у тому числі 24 сидячих), пристосованими для пасажирів з обмеженими можливостями.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Асинхронний двигун (потужністю не менше 140 кВт) з транзисторних-імпульсною системою управління, передня і задня підвіски і мости, а також кондиціонери у кабіні водія і салоні автобуса повинні бути європейського виробника. Гарантійний термін експлуатації – не менше року або 100 тис. Км пробігу, термін експлуатації тролейбуса повинен становити не менше 10 років.

11 серпня “Дніпровський електротранспорт” оголосив ще один тендер на закупівлю 12 тролейбусів (без автономного ходу) на 67,2 млн гривень, заявки на який приймалися до 12 вересня, з терміном поставки техніки до кінця поточного року. Однак Чернігівський автозавод, який і в цьому тендері безуспішно звертався до замовника з проханням внести зміни до документації 7 вересня звернувся зі скаргою в Антимонопольний комітет України. В даний час очікується рішення комітету.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають