9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

У депо Нікополя капітально відремонтували електропоїзд (фото)

На Придніпровській залізниці вирішили проводити капітально-відновлювальний ремонт електричок не тільки на спеціалізованому Київському електровагоноремонтному заводі, а й силам моторвагонного депо Нікополя, яке має дуже потужну виробничу базу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пассажирский транспорт.

У жовтні 2018 року в Нікополі завершили перший капітально-відновлювальний ремонт електропоїзда. Першою була відновлена електричка ЕР2т-7222.

У січні 2019 року фахівці моторвагонного депо Нікополь заверши капітально-відновлювальний ремонт ще одного електропоїзда ЕР2т-7241, а 18 січня він відправився у свій перший рейс з пасажирами за маршрутом Дніпро – П’ятихатки. Про це повідомляє прес-служба регіонального філіалу «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Електропоїзд постійного струму ЕР2т-7241 побудований Ризьким вагонобудівним заводом в десятивагонному складі в 1994 році. Під час капітального ремонту в депо Нікополя провели відновлення дрібного механічного та електричного обладнання електропоїзда, а також провели часткову модернізацію складу з метою підвищити безпеку руху, а також комфорт поїздок для пасажирів.

Під час капітально-відновлювального ремонту електропоїзда були встановлені світлодіодні прожектори та буферні ліхтарі, які добре видно навіть при несприятливих погодних умовах. У вагонах встановлена нова система екстреного зв’язку пасажирів з локомотивною бригадою, а також нова інформаційна система з табло у вагонах. У вагонах встановлені нові вікна, повністю оновлені автоматичні, салонні й тамбурні двері, замінено лінолеум на підлозі вагонів.

Для пасажирів замість дерев’яних лавок встановили нові напівм’які сидіння зі склопластиковим каркасом, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами, замінили систему освітлення вагонів, а також обшивку салону. Повністю оновлено та обладнано санвузли вагонів електрички.

blank

Зовні вагони електропоїзда пофарбували сучасними двокомпонентними емалями, стійкими до атмосферних впливів і механічного зносу.

Як повідомив керівник Придніпровської залізниці Микола Кужавські, у 2019 році на магістралі продовжать відновлення електропоїздів силами моторвагонного депо. У цьому році на Придніпровській залізниці обіцяють наростити обсяги всіх видів ремонтів рухомого складу приміського сполучення в умовах депо.

Відновлений електропоїзд ЕР2т-7241 буде двічі на добу курсувати за маршрутом Дніпро – П’ятихатки – Дніпро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають