9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

У Черкасах скоро відкриють новий завод з виробництва електрокабельного обладнання для: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto

Вже скоро в місті відкриється завод технологічної компанії “Aptiv Service” – одного із найпотужніших світових виробників сервісів та електрокабельного обладнання для великих автомобільних брендів: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto.

Про це повідомий перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко.

“Aptiv Service” представлена в Україні з 2007 року, проте до цього часу мала лише заводи-партнери в кількох українських містах. Черкаси, після майже річного переговорного процесу, стануть першим містом, де виробник розмістить свою материнську компанію на базі орендованих потужностей. Зараз триває активна підготовка персоналу: першими працівниками стануть 300 фахівців, але вже за 1,5 року планують розширити штат до 1500 людей, а в перспективі до 3000-3500. Крім того, “Aptiv Service” активно долучатимуться до інфраструктурних, соціальних і суспільно важливих ініціатив, зокрема, в галузі освіти, спорту й медицини”, – відзначив Сергій Тищенко.

Зазначимо що в Україні вже діючі потужності “Aptiv Service” на державному підприємстві ВО «Карпати» почали виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів Opel Insignia. Який в Україну переїхав з Тунісу та Марокко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають