9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Липня, 2021

У Білій Церкві планують налагодити виробництво власних автобусів

 • Завод Богдан м.Луцьк / AUTO-Consulting

  У Білій Церкві планируют налагодити виробництво на базі КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс”.
  На базі КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” є потужності і площі, що дозволяють організувати виробництво автобусів. Ідею підтримала і влада Білої Церкви, до того ж, вже з’явився і потенційний інвестор нового виробництва.

  Під час наради керівник виконавчого комітету міськради Максим Свірський повідомив про плани створення на базі вищезгаданого підприємства, виробництва і випуску власного автобуса. Повідомляє Національний промисловий портал.

  За його словами, у підприємства є такий потенціал, так як в минулому році на його потужностях вже був проведений капітальний ремонт чотирьох тролейбусів для КП “Тролейбусне управління”.

  В даний момент 60% прибутку підприємство отримує від авіаційної діяльності, 40% – від плати за оренду комунальних площ. Але керівництво впевнене, що потрібно рухатися вперед.

  “На сьогоднішній день підприємство має досить серйозною базою для розвитку не тільки аеродрому, але і промислового напрямку … Ми має на своїй території велику кількість промислових майданчиків, які не задіяні, тому міською владою запропонована ініціатива по створенню на базі нашого комунального підприємства виробництва автобусів. Це забезпечить створення нових робочих місць, дасть можливість оновлення рухомого складу громадського транспорту та поліпшить якість надання послуг з перевезення жителів міста Біла Церква “, – сказав директор КП” Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс “Сергій Кандауров.

  Потенційний інвестор нового виробництва – директор ТОВ “Союз-Авто” Юрій Нестерчук додав, що автобуси, які планується випускати, будуть відповідати європейським стандартам: передбачені велика пасажиромісткість, низьку підлогу, використання іноземного металу для кузова автобусів, сертифікація транспорту від провідних фірм Bosch і МАN .


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Комплексом протикорабельних ракет «Нептун» зацікавилися три іноземні країни

  У вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі РК-360МЦ «Нептун» зацікавлені три країни.Про це в інтерв’ю для «Новинарня»...

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  До кінця року ВМС України сформують дивізіон катерів Island з американським озброєнням

  До кінця року, в рамках матеріально-технічної допомоги від США, Україні буде передано три катери типу Island, що...

  «Астарта» експортувала першу партію органічної продукції до Європи

  Агрофірма «Лист Ручки», яка входить до складу агропромхолдингу АСТАРТА-КИЇВ і спеціалізується на вирощуванні органічної продукції, експортувала першу...

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” вперше відправив з Миколаєва судно з рекордною партією металопродукції

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" вперше відправив морським транспортом з Миколаєва рекордну партію металопродукції.