9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

У Авдіївці на відновлений маршрут вийшов новий автобус “Богдан” (фото)

15 жовтня в прифронтовій Авдіївці було відновлено рух рейсового автобуса №27А по маршруту «АКХЗ – вул. Колосова». На маршрут вийшов новий автобус “Богдан” А22115 CNG.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на avdeevka.city.

Сучасний автобус був придбаний на кошти Авдіївського коксохімічного заводу (2,1 млн грн.) у цьому році в рамках святкування 55-річчя АКХЗ.

Про новий транспортному засобі в автопарку Авдіївського трамвайно-транспортного управління розповів його начальник Володимир Климанський.

“Наш новий автобус повністю відповідає нормам Євро-5. Машина в порівнянні з попередніми моделями, подарованими АКХЗ місту, має більшу місткість – на 62 пасажирських місця. До речі, цей автобус – 37 машина, що зійшла з конвеєра. Так що у нас все тільки найкраще, нове покоління так би мовити”, – похвалився Климанський.

Також, за словами начальника АТТУ, ця модель за своїми технічними характеристиками більш адаптована до Авдіївських доріг, стан яких залишає бажати кращого.

Автобус буде зручний не тільки для звичайних пасажирів, а й для людей з обмеженими можливостями, адже він оснащений спеціальним відкидним підйомником і місцем фіксації інвалідного візка в салоні.

Авторavdeevka.city

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають