9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

У 2022 році КВБЗ виготовив та передав Укрзалізниці два дизель-поїзди ДПКр-3 (фото)

В 2022 році Крюківський вагонобудівний завод виготовив та передав “Укрзалізниці” два останні дизель-поїзди ДПКр-3 (№5 та №6) із шести замовлених залізничною компанією.

Про це розповів голова Наглядової ради ПАТ “Крюковський вагонобудівний завод” в колонці на Цензорі, передає Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

При цьому Приходько відзначив, що, як і у випадку з пасажирськими вагонами, виникла проблема відносно оплати за виготовлений рухомий склад з боку “Укрзалізниці”.

“Коли 4 травня 2022 року голова правління УЗ Олександр Камишін приїздив на КВБЗ, 2 дизель-поїзди вже були готові. Але вони виїхали із заводу лише у листопаді-грудні. Тобто, ми могли їх віддати залізниці усередині другого кварталу, а забрала їх УЗ лише через півроку – усередині четвертого, коли спромоглася заплатити аванс… Ціле літо дизель-поїзди зберігалися на заводі, що було дуже ризиковано”, – повідомив голова Наглядової ради КВБЗ.

Він також вчергове торкнувся питання заборгованості УЗ за поставлені пасажирські вагони, яка наразі складає понад 1,4 млрд грн.

blank
Фото: ЦТС

Повідомляється, що як мінімум один з двох виготовлених в 2022 році дизель-поїздів ДПКр-3 працюватиме на маршруті з Рахова до румунської станції Валя-Вішеулуй, який було запущено напередодні, 18 січня.

blank
Фото: ЦТС

Для ЦТС на КВБЗ уточнили, що кількість місць в двох нових поїздах збільшено зі 170 до 182.

blank
Фото: ЦТС

“Йдучи назустріч побажанням УЗ, у 5 та 6 дизель-поїздах у проміжному вагоні додано кількість місць, встановлено декоративні перегородки у салоні, збільшено кількість стелажів для багажу”, – повідомили у прес-службі підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають