9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Туреччина отримала перший експортний контракт на ударні БПЛА Akınci з українськими двигунами

Турецька оборонна компанія Bayraktar уклала перший експортний контракт на постачання ударних безпілотників Akınci, на яких встановлені українські двигуни.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Коментуючи підсумки діяльності у 2021 році, голова правління Асоціації оборонних, авіаційних та космічних компаній SAHA Istanbul та генеральний директор компанії Baykar Makina, Халук Байрактар повідомив про перший експортний контракт на постачання турецького важкого ударного БПЛА (безпілотний літальний апарат) Bayraktar Akıncı TİHA.

«…Крім того, укладено перший експортний контракт щодо ударного БПЛА Bayraktar Akıncı. Постачання в рамках контракту заплановано на 2023 рік», – сказав Байрактар.

У рамках угоди, компанія Baykar Makina поставить неназваному замовнику самі ударні дрони та наземні системи управління ними.

Байрактар ​​також зазначив, що БПЛА Bayraktar TB2 успішно налітали 420 тис. годин, контракти на їх закупівлю було укладено з 16 країнами.

Туреччина, у серпні 2021 року, прийняла на озброєння стратегічні ударні дрони Akinci розробки та виробництва компанії Baykar. На сьогодні країна оперує п’ятьма такими дронами.

Нагадаємо, що у базовій версії турецький ударний БПЛА оснащується українським двигуном АІ-450 виробництва “Мотор Січ”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають