9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Турбоатом випереджає графіки виробництва обладнання для Вірменської АЕС

У вересні 2018 року АТ “Турбоатом” закінчить роботу над обладнанням для модернізації другої турбіни К-220-44 для Вірменської АЕС, повідомляють у прес-службі Турбоатому

Так спеціалісти АТ “Турбоатом” у повному обсязі здали замовнику та відвантажили другий циліндр низького тиску (ЦНТ-2), механічну обробку вузлів модернізації, запасні частини вузлів системи регулювання. Наразі обладнання передано на упаковку та відвантаження.

В ході інспекції здійснювався контроль геометричних розмірів обладнання на відповідність кресленням і всієї необхідної документації. Сторони підписали протокол про відповідність всіх контрольованих параметрів вимогам контракту. Спеціалісти “Турбоатома” вже закінчують роботи з виробництва останнього циліндру високого тиску (ЦВТ).

Варто відзначити, що на Вірменську АЕС вже відвантажено два циліндри низького тиску та все необхідне обладнання для першої з двох турбін, що модернізуються, а також ЦНТ-1 для другої турбіни. Всі роботи проводяться зі значним випередженням графіку. На середину вересня заплановане приймання замовником ЦВТ з відвантаженням обладнання до кінця місяця. Таким чином, “Турбоатом” зможе закрити замовлення у виробництві вже у вересні поточного року, що майже на 2 місяці раніше терміну, встановленого контрактом.

Контракт з Мецаморською (Вірменською) АЕС було укладено підприємством у березні 2017 року. Згідно з ним АТ “Турбоатом” здійснює модернізацію двох турбін К-220-44 номінальною потужністю 220 МВт на енергоблоці № 2 атомної станції. Дана модернізація спрямована на приріст потужності, збільшення міжремонтного періоду і терміну служби турбін.

Вірменська АЕС – атомна електростанція, побудована за часів СРСР на території Вірменської РСР поблизу міста Мецамор. Складається з двох енергоблоків з реакторами типу ВВЕР-440. Встановлена ​​теплова потужність одного блоку становить 1375 МВт, електрична потужність – 440 МВт. АТ “Турбоатом” приймало безпосередню участь у розвитку атомної енергетики Вірменії. Так, у період з 1974 по 1979 р.р. для Вірменської АЕС харківське підприємство поставило 4 турбіни потужністю 220 МВт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають