9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Турбоатом виготовив унікальне обладнання для Запорізької АЕС

В цехах АТ “Турбоатом” закінчуються заходи для відправлення обладнання для Запорізької АЕС, виготовлене у рамках модернізації конденсатора турбіни блоку № 4, повідомляє прес-служба заводу

Попередньо фахівцями АТ “Турбоатом” були здані повністю набиті трубками та готові до відвантаження 6 модулів конденсатора корпусу № 1. Представники замовника здійснили перевірку обварювання та дефектоскопію, а також контрольне складання шести модулів, їх геометрію і правильність зазорів. В ході інспекції здійснювався контроль геометричних розмірів устаткування та всієї необхідної документації. В даний момент обладнання знаходиться на упаковці в цеху механообробного та зварювального виробництва № 72, відвантаження передбачено до кінця поточного місяця. Крім комплекту модулів підприємство також відвантажить кришки камери та інше необхідне устаткування.

blank
Конденсатор “блочно-модульного” виконання від Турбоатому для Запорізької АЕС

За умовами договору для Запорізької електростанції “Турбоатом” виготовить і поставить конденсатор “блочно-модульного” виконання з трубною системою із нержавіючої сталі, який замінить конденсатор з трубною системою з мідно-нікелевого сплаву турбіни К-1000-60/1500-2 потужністю 1000 МВт. Конденсатор знаходиться в експлуатації на АЕС з 1986 року. Нове обладнання дозволить турбоагрегату працювати на номінальній потужності при змінах температури охолоджуючої води, підвищить потужність і продовжить термін експлуатації енергоблоку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають