9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Турбоатом продовжує модернізацію атомної електростанції у Вірменії

Наприкінці липня спеціалісти АТ “Турбоатом” здали замовнику – Мецаморській (Вірменській) атомній електростанції циліндри високого тиску ЦНТ-1, повідомляється у прес-службі української компанії

На Вірменську АЕС вже відвантажено два циліндри низького тиску та все необхідне обладнання для першої з двох турбін, що модернізуються.

У липні 2018 року АТ “Турбоатом” розпочав роботу над обладнанням для модернізації другої турбіни К-220-44 для Вірменської АЕС.

Роботи над ЦНТ-2 за планом розпочнуться в серпні. Це дозволить завершити виробництво вже у поточному місяці з випередженням графіку.

В цілому буде здано замовнику та відвантажено у повному обсязі циліндр високого тиску, механічну обробку вузлів модернізації, запасні частини вузлів системи регулювання. Після чого обладнання буде передано на упаковку та відвантаження.

Контракт з Мецаморською (Вірменською) АЕС було укладено Турбоатомом у березні 2017 року. Згідно з ним АТ “Турбоатом” здійснює модернізацію двох турбін К-220-44 номінальною потужністю 220 МВт на енергоблоці № 2 атомної станції. Дана модернізація спрямована на приріст потужності, збільшення міжремонтного періоду і терміну служби турбін.

Вірменська АЕС складається з двох енергоблоків з реакторами типу ВВЕР-440. Встановлена ​​теплова потужність одного блоку становить 1375 МВт, електрична потужність – 440 МВт. АТ “Турбоатом” приймало безпосередню участь у розвитку атомної енергетики Вірменії. Так, у період з 1974 по 1979 р.р. для Вірменської АЕС харківське підприємство поставило 4 турбіни потужністю 220 МВт.

Останні новини:

Зараз читають