9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Тролейбусні підсумки 2019 року

2019 рік знову став рекордним за останні 5 років по обсягу постачання тролейбусів українські системи – сумарно (без врахування АР Крим) було отримано 196 машин.

Цього року зменшилася присутність на українському ринку білоруського виробника БКМ, який здійснив лише поставку до Івано-Франківська 29 машин сильно модифікованої моделі 321. На додачу до минулорічних 4-х виробників (БКМ, Еталон, Дніпро та Богдан), цього року на ринок повернувся Електрон (завдяки поставці у Львів за кошти МФО), а також нові тролейбуси почали збирати у Вінниці на базі кузовів МАЗ-203. Матеріал AllTransUA.

Нет описания фото.

Також, цей рік став поворотним з точки зору використання електрообладнання: вперше в сучасній історії на тролейбуси українського виробництва стали масово встановлюватися транзисторні системи керування українського виробництва (ТОВ «Політехносервіс»).

Нет описания фото.

Що стосується ринку вживаних машин, то цьогоріч відбулося невелике пожвавлення, однак оскільки пропозиція вживаних тролейбусів Škoda практично вичерпалася, українські міста вимушені купувати тролейбуси інших виробників, таких як Gräf & Stift, Volvo, Hess та Van Hool. Цікаво, що окрім двох тролейбусів Škoda 14Tr, які надійшли до Херсона, всі решта вживаних тролейбусів, придбаних українськими містами були «гармошками».

Нет описания фото.

2019 рік став другим роком активної співпраці українських міст з міжнародними фінансовими організаціями (ЄБРР та ЄІБ), цього року 56% нової техніки надійшло саме в рамках цих програм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають