9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Три виробники розіграють поставку тролейбусів на автономному ходу для Хмельницького

Тендерний комітет ХКП “Електротранс” допустив до участі в аукціоні трьох виробників, які розіграють поставку тролейбусів на автономному ходу для Хмельницького.

Таке рішення було ухвалено 6 травня, повідомляється у системі “Прозорро”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Незалежний громадський портал

Це – луцьке ДП АСЗ 1 “АТ “АК “Богдан Моторс”, дніпропетровське ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” і столичне ТОВ МАЗтранссервіс.

При цьому, замовник відхилив документи київського ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг”. Зокрема, довідка постачальника щодо наявності досвіду виконання аналогічних договорів викликала сумнів у тендерного комітету.

За даними сайту “Наші гроші”, з 1 березня 2014 року до 12 грудня 2016 року найбільше транспорту для місцевих органів самоврядування закупила корпорація«Богдан», яка виграла підрядів на 617,10 млн грн. Співвласником корпорації «Богдан» раніше був президент Петро Порошенко, а тепер вона належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському, першому заступнику секретаря РНБОУ.

Друге місце за обсягом тендерних перемог зайняв дилер Мінського автомобільного заводу «МАЗтранссервіс», отримавши 535,10 млн грн. При цьому «Богдан» та білоруський МАЗ у березні уклали угоду про спільне виробництво вантажівок подвійного призначення у Черкасах.

Нагадаємо, що ХКП “Електротранс” має намір купити 4 тролейбуси з автономним ходом не менше 15 км орієнтовною вартістю 34,8 млн. грн. Транспортні засоби мають бути виготовлені 2017 року з пандусами для в’їзду-виїзду  пасажирів з  обмеженими можливостями на візку.

Гарантійний термін експлуатації цих тролейбусів  не менше 24 місяців або 100 тис. км.

Також переможець торгів зобов’язаний організувати навчання працівників ХКП “Електротранс” з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту нового типу тролейбусів.

Довідка НГП. На сьогодні парк ХКП “Електротранс” нараховує 105 одиниць. Щоденно на лінію виходить приблизно 70 тролейбусів. Вартість проїзду становить 2,5 грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають