9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Три машинобудівних заводи Corum Group війшли в “ДТЕК Енерго”

“ДТЕК Енерго” придбало акції ПАТ “Світло Шахтаря”, ТОВ “Дружківський машинобудівний завод” і ТОВ “ІТЦ” Гірські машини “, які раніше входили в Corum Group, що об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи СКМ.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ці підприємства є основними постачальниками машин і устаткування для видобутку вугілля в компанії. Дана угода дозволить” ДТЕК Енерго “знизити витрати на видобувних і прохідницьку техніку, своєчасно забезпечувати вугільні підприємства запасними частинами, а також дасть можливість підвищити якість гарантійного та післягарантійного обслуговування, – йдеться в повідомленні “ДТЕК Енерго”.

За словами генерального директора компанії Дмитра Сахарука, інвестиції в виробництво гірського устаткування є стратегічним кроком ДТЕК.

“ДТЕК Енерго” є прикладом ефективного розвитку шахт в Україні. За 12 років роботи ми змогли збільшити видобуток вугілля практично в два рази. Багато в чому завдяки тому, що ми знаємо, які технології і яка техніка потрібна вугільним підприємствам, що працюють в умовах надтонких вугільних пластів. Ця угода дозволить створити повний виробничий цикл в вугледобувному секторі компанії. Ми вважаємо, що в умовах коли Україні необхідно нарощувати видобуток власного вугілля марки “Г” – це рішення позитивно вплине на результат, – сказав він.

Останні новини:

Зараз читають