9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Транспортний цех Запорізької АЕС отримав нові вітчизняні автобуси БАЗ

blankДоставка персоналу на роботу для транспортного цеху є одним із пріоритетних завдань. Напередодні Нового року автопарк ТЦ поповнився чотирма новими автобусами. Це дозволить в більш комфортних умовах виконувати пасажироперевезення.
Отриманий транспорт – це продукція українського виробника, Бориспільського автозаводу.

Транспортний цех вже має їх автобуси, вони добре себе зарекомендували, так як пристосовані до вітчизняних умов експлуатації і доріг, що досить важливо.

Щодня для перевезення персоналу на роботу і з роботи в рейс виходить до 45 автобусів. Але, на жаль, тільки половина з них нові. Решта відпрацювали вже близько 30 років і потребують, звичайно, заміни, – розповів начальник транспортного цеху Запорізької АЕС Володимир Коробко.

ДП «НАЕК «Енергоатом» і Запорізька АЕС докладають зусиль по можливості оновлювати автопарк, так, в майбутньому році планується виділити для цих цілей до 25 млн. грн.
Вже за традицією, честь керувати новим автотранспортом покладена на найдосвідченіших водіїв, що мають стаж перевезення більше 25 років. Після оформлення всіх необхідних документів нові автобуси вийдуть в рейс і їх оцінять не лише працівники станції, але і жителі, гості Енергодара.

Останні новини:

Зараз читають