9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Трактори ХТЗ знову комплектуються вітчизняними мостами ЛКМЗ

blankХТЗ після майже року простою відновив роботу з лютого 2017 року. У перший місяць роботи на підприємстві вже зібрано 67 тракторів зі звичною для аграріїв комплектацією – мостами Лозівського ковальсько-механічного заводу.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПравда.

Підйом сільськогосподарського машинобудування не можна вважати повноцінним без відновлення стабільної роботи ХТЗ і ЛКМЗ , співпраця яких має багаторічну історію. У 1960-х роках почалося будівництво ЛКМЗ для забезпечення продукцією конвеєра ХТЗ – і ось уже понад півстоліття Лозівський завод, відомий останнім часом під брендом «Лозівські машини», є традиційним постачальником тракторокомплектів, а також ряду інших вузлів і комплектуючих для тракторів ХТЗ. На сьогоднішній день підприємства, продовжують свою славну історію, є візитною карткою сільгоспмашинобудування України.

Тому логічно, що з приходом на ХТЗ українського інвестора – групи DCH – в особі президента Олександра Ярославського було відновлено співпрацю двох заводів, що завжди давало синергію і забезпечувало конкурентні переваги техніці ХТЗ, і сприяло створенню тисячі робочих місць в регіоні, а також зберігало позиції Слобожанщини як столиці сільгоспмашинобудування України. Важливість роботи ХТЗ і ЛКМЗ для регіону і всієї України складно переоцінити. Обидва заводи є містоутворюючими і стратегічними, мають найважливіше значення для економіки і безпеки України.

Лозовчане розуміли всю відповідальність і важливість своєчасного запуску виробництва на ХТЗ. Хоча багато скептиків вважали, що запустити виробництво після року простою в січні, в 20-градусні морози, практично неможливо. Однак лозовчане вірили у відродження ХТЗ, в майбутнє обох багатотисячних колективів підприємств. ЛКМЗ мобілізувало всі ресурси і в найскладніших умовах зуміло підставити плече своєму партнерові, зробити в стислі терміни необхідний обсяг комплектації, що дозволило ХТЗ забезпечити аграріїв тракторами вітчизняного виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають