9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Трактори ХТЗ знову комплектуються вітчизняними мостами ЛКМЗ

 • ХТЗ після майже року простою відновив роботу з лютого 2017 року. У перший місяць роботи на підприємстві вже зібрано 67 тракторів зі звичною для аграріїв комплектацією – мостами Лозівського ковальсько-механічного заводу.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПравда.

  Підйом сільськогосподарського машинобудування не можна вважати повноцінним без відновлення стабільної роботи ХТЗ і ЛКМЗ , співпраця яких має багаторічну історію. У 1960-х роках почалося будівництво ЛКМЗ для забезпечення продукцією конвеєра ХТЗ – і ось уже понад півстоліття Лозівський завод, відомий останнім часом під брендом «Лозівські машини», є традиційним постачальником тракторокомплектів, а також ряду інших вузлів і комплектуючих для тракторів ХТЗ. На сьогоднішній день підприємства, продовжують свою славну історію, є візитною карткою сільгоспмашинобудування України.

  Тому логічно, що з приходом на ХТЗ українського інвестора – групи DCH – в особі президента Олександра Ярославського було відновлено співпрацю двох заводів, що завжди давало синергію і забезпечувало конкурентні переваги техніці ХТЗ, і сприяло створенню тисячі робочих місць в регіоні, а також зберігало позиції Слобожанщини як столиці сільгоспмашинобудування України. Важливість роботи ХТЗ і ЛКМЗ для регіону і всієї України складно переоцінити. Обидва заводи є містоутворюючими і стратегічними, мають найважливіше значення для економіки і безпеки України.

  Лозовчане розуміли всю відповідальність і важливість своєчасного запуску виробництва на ХТЗ. Хоча багато скептиків вважали, що запустити виробництво після року простою в січні, в 20-градусні морози, практично неможливо. Однак лозовчане вірили у відродження ХТЗ, в майбутнє обох багатотисячних колективів підприємств. ЛКМЗ мобілізувало всі ресурси і в найскладніших умовах зуміло підставити плече своєму партнерові, зробити в стислі терміни необхідний обсяг комплектації, що дозволило ХТЗ забезпечити аграріїв тракторами вітчизняного виробництва.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний...

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  «Астарта» експортувала першу партію органічної продукції до Європи

  Агрофірма «Лист Ручки», яка входить до складу агропромхолдингу АСТАРТА-КИЇВ і спеціалізується на вирощуванні органічної продукції, експортувала першу...

  Служба безпеки України закуповує багатоканальні радіоприймальні пристрої

  ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки» перемогло у тендері Служби безпеки України на постачання...