9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

ТОВ ФК “Фаворит” купив Гайворонський тепловозоремонтний завод

Фонд держмайна (ФДМ) України від 16 червня продав на аукціоні з підвищенням ціни на фондовій біржі ПФТС 100% акцій ПАТ “[wiki]Гайворонський тепловозоремонтний завод[/wiki]” (Кіровоградська обл.), Що спеціалізується в даний час на виробництві запчастин для залізничного [wiki title=”транспорт”]транспорту[/wiki].

Згідно з повідомленням Інтерфакс-Україна, за результатами аукціону реалізовано 9 898 600 прим. акцій на суму 15 млн 144,86 тис. грн.

Статутний капітал компанії – 9,9 млн грн, номінал акції – 1 грн.

“Цей пакет ми два роки виставляли на конкурс безрезультатно, але вчора надійшла заявка, яка була реалізована (на ПФТС – ІФ)”, – сказав заступник голови ФДМ Юрій Нікітін на IV міжнародному форумі корпоративних секретарів “Корпоративне управління. Міжнародні тренди та українська практика” в Києві в четвер.

На його думку, це свідчить про зростання інтересу до приватизації , зокрема, Нікітін нагадав про недавнє завершення операції з продажу Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР).

Відповідно до прес-релізу ФДМ на сайті, покупець – ТОВ ФК “Фаворит” (Київ).

“Підприємство вимагає інвестицій, і фонд розраховує, що приватизація цьому посприяє”, – наголошується в повідомленні.

Довідка. Гайворонський ТРЗ, заснований в 1897 році, основна діяльність – виробництво запасних частин (великих зубчастих коліс, теплообмінників, шестерень, втулок, клапанів) для ремонту та техобслуговування залізничного рухомого складу. Загальна площа земельних ділянок в постояннром користуванні – більше 5 га, загальна площа виробничих приміщень – 1,79 га. Середня чисельність працівників у 2016 році склала близько 100 чоловік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають