9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Токмацький ковальсько-штампувальний завод відсвяткував своє 55-річчя

18 грудня Токмацький ковальсько-штампувальний завод відзначає 55-річчя від дня заснування. ТКШЗ розпочав свою діяльність 18 грудня 1964 року, а в липні 1976-го він увійшов до складу об’єднання «АвтоКрАЗ».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ПАТ «АвтоКрАЗ».

Це вкрай значущий ювілей для підприємства, якому вдалося пережити нелегкі часи перебудови, не менш складні роки становлення незалежної України, і, водночас, залишитися важливою складовою частиною в потужному ланцюжку важкої промисловості нашої держави.

ТКШЗ є спеціалізованим підприємством з виробництва поковок методом гарячого штампування. На сьогодні освоєно і виготовляються понад 6500 найменувань штампованих заготовок не тільки для автомобіле- і вагонобудування, а й для таких галузей, як підприємства гірничо-шахтного комплексу, сільськогосподарського машинобудування, загального машинобудування. Наразі ТКШЗ працює над освоєнням нових технологій виготовлення поковок для підприємств Укроборонпрому. Розпочато розробку і впровадження системи управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту IATF 169949:2016. Розширено номенклатуру на понад 40 найменувань поковок. Ведеться успішна співпраця з підприємствами України, Болгарії, Угорщини.

З нагоди ювілейної дати з дня заснування компанія «АвтоКрАЗ» привітала весь трудовий колектив Токмацького ковальсько-штампувального заводу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають